شرایط ارسال کالا - کالای شیک

کالای شیک

شرایط ارسال کالا

تمامی سفارشات در روزهای عادی، طبق رویه های ارسال کالای شیک ارسال می شوند و در شرایط ویژه مانند روزهای شلوغ، پر ازدحام و یا شرایط فورس ماژور ممکن است تغییری در رویه ارسال انجام شود که در این شرایط از پشتیبانی کالای شیک با خریدار تماس گرفته خواهد شد و تاخیر را اعلام می نماید.

به منظور کسب رضایت مشتری، سفارش های بیش از 3 میلیون تومان رایگان ارسال می شود. کالای شیک همواره تلاش خواهد کرد که کالا در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به دست خریداران برساند. در حال حاضر در روز های جمعه و تعطیلی های رسمی، هیچ گونه ارسالی انجام نمی شود و تمامی سفارشاتی که در این روز ها ثبت شود، در اولین روز کاری بعد از آن پردازش می شوند. در روز پنج شنبه نیز فقط در اصفهان و حومه سفارشاتی که تا قبل از ساعت ۱۲ ثبت شوند، از طریق روش اکسپرس ارسال می شود. مابقی سفارشاتی که در این روز ثبت شوند، در اولین روز کاری پردازش و ارسال می شوند.

شهرهای ایران


فروشگاه اینترنتی کالای شیک جهت تسهیل و سرعت بخشیدن به ارسال محصولات، از خدمات شرکتهای برتر حمل و نقل استفاده می نماید. در حال حاضر سیستم ارسال کالای شیک ۸۵ شهر را در سرتاسر ایران، تحت پوشش خود قرار داده است. سفارشاتی که در شهرهای منتخب کالای شیک قرار دارد، ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری پس از پردازش به دست خریدار می رسد. در مراکزی که خارج از پوشش این شهرها قرار دارد، مطابق شرایط شرکت پست ارسال می شوند. تمامی سفارشاتی که از طریق پست ارسال می شوند با زمان تقریبی بین ۱ تا ۴ روز کاری و با قابلیت رهگیری سفارش (توسط سیستم پشتیبانی کالای شیک ) ارسال می شوند. هزینه ارسال برای تمامی سفارشات شهرهای ایران مبلغ متغیر بر اساس وزن کالای خود است و در خرید های بالای 3 میلیون تومان هزینه ارسال رایگان می شود.

 

سنگین یا حجیم شهرستان : هزینه ارسال بسته های سنگین و کالاهای حجیم،  به صورت پس کرایه یا پست بر عهده خریدار است. با توجه به قوانین پست، بسته هایی که عرض یا طول آنها بیش از ۱۰۰ سانتی متر باشند امکان ارسال از طریق پست را ندارند. سفارش هایی که طول یا عرض آن ها بیش از ۱ متر باشد و شهر سفارش دهنده در یکی از مراکز تحت پوشش کالای شیک باشد، با باربری چاپار ارسال می شود و زمان بندی تحویل آن طبق شرایط عادی سایت می باشد.

سفارش هایی که خارج از مراکز تحت پوشش قرار دارند، ارسال فقط از طریق باربری انجام می شود که باتوجه به شهر مربوطه، زمان تحویل ۱ تا ۱۰ روز کاری می باشد.

 

نکات

هزینه ارسال در تمامی شرایط عادی توسط کالای شیک پرداخت می شود. دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفا مراتب را جهت پیگیری از طریق تلفن های پشتیبانی و یا ایمیل [email protected] به کالای شیک اطلاع دهید.


در روزهای تعطیل رسمی، هیچ گونه پردازش سفارشی انجام نمی شود و پردازش تمامی سفارشات در اولین روز کاری بعد از آن انجام می شود.


در صورت معیوب بودن کالا در هنگام دریافت، خریدار موظف است بلافاصله مراتب را به اطلاع کالای شیک برساند. بدیهی است پس از گذشت ۴ روز از تکمیل فرآیند خرید (پرداخت وجه) کالا تأیید شده تلقی گردیده و هیچگونه اعتراضی از سوی خریدار پذیرفته نخواهد بود. پس از اعلام توسط خریدار، هماهنگی جهت استرداد کالا از سوی کالای شیک بر اساس نظر کارشناسان کالای شیک با خریدار انجام خواهد شد.

در صورت مشاهده آسیب فیزیکی کالا و یا معیوب بودن آن، در اولین فرصت از طریق تلفن با پشتیبانی کالای شیک تماس حاصل فرمایید.

 

سفارش های معمولی و تکی

تمام سفارشات تکی به روش های زیر ارسال خواهد شد:

پس کرایه :

هزینه آم به عهده مشتری است و پرداخت درب منزل انجام میشود.

تحویل حضوری :

میتوانید با مراجعه حضوری به فروشگاه کالای شیک سفارش خودتون رو دریافت نمایید

ارسال با تیپاکس :

هزینه آن بر عهده مشتری میباشد و تحویل نمایندگی تیپاکس منقطه و یا شهر شما میباشد.

ارسال با پست :

به دو صورت سفارشی و پیشتاز 

هزینه آن طبق شهر مورد نظر شما هنگام ثبت سفارش پرداخت میکنید

 

سفارش های عمده


کالای شیک در جهت خدمت رسانی به فروشنگان لوازم یدکی در اصفهان و سایر شهرهای ایران شرایط ویژه ای برای خرید لوازم یدکی بصورت عمده فراهم آورده است. لذا با توجه به اینکه ارسال سفارش های عمده شرایط متفاوتی دارد، نکات زیر را مد نظر داشته باشید:

ارسال سفارش های عمده وابسته به حجم سفارش از ۱ تا ۷ روز کاری زمان می برد و در بعضی از شهرها به دلیل عدم سرویس دهی باربری بصورت روزانه، زمان رسیدن سفارش ممکن است تغییر پیدا کند که پیگیری این مورد بر عهده کالای شیک بوده و بلافاصله به اطلاع خریدار می رسد.


تمام سفارشات عمده به دو روش زیر ارسال خواهد شد:

پس کرایه :

سفارش های عمده به دلیل حجم و وزن بار، امکان ارسال از طریق پست و دیگر شرکت های مرتبط را ندارد و فقط از طریق باربری ارسال می شود.
هزینه ارسال تا باربری تهران بر عهده کالای شیک بوده و هزینه باربری تا مقصد به صورت پس کرایه بر عهده خریدار می باشد.

تحویل حضوری :

این روش مناسب خریدارانی می باشد که خود اقدام به تحویل بار از انبارهای کالای شیک می نمایند. هماهنگی تحویل بار پس از خرید از طریق پشتیبانی سایت به خریدار اعلام می شود.
تحویل بار از انبارهای کالای شیک فقط با ارائه کارت شناسایی معتبر خریدار و تحویل گیرنده بار امکان پذیر می باشد.